Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.

    

Znakowanie odzieży wykonujemy w wielu technikach uzależnionych przede wszystkim od wzoru i ilości jak również kosztów produkcji.

 

Wykonujemy znakowanie na odzieży dostępnej w poniższym katalogu:
KATALOG ODZIEŻY – kliknij i otwórz katalog on-line
lub powierzonych materiałach po uprzedniej konsultacji.

 

W obecnej ofercie posiadamy znakowanie:
– termotransferowe
– sublimacyjne
– sitodrukowe
– haftem

 

Poniżej przedstawiamy opisy metod znakowania:

 

1. Znakowanie termotransferowe
a) Sports Film firmy STAHLS – to matowa folia flex w 26 kolorach, o standardowych cechach obróbki i aplikacji. Idealny flex do dekoracji koszulek, bluz, dresów i uniformów. Sports Film to flex na lekko klejącym podłożu, przeznaczony do wycinania także małych elementów, materiał PVC Free!

 

b) Premium Plus firmy STAHLS – to nowoczesny, mający w palecie aż 26 kolorów, cienki i bardzo rozciągliwy materiał termotransferowy, z matowym wykończeniem i doskonałymi właściwościami obrabiania. Dzięki technologii Easy Weed, ten materiał jest wyjątkowo łatwy do wybierania, Cechy charakterystyczne to głęboko matowe kolory i bardzo wysoka elastyczność, pozwalająca na aplikację na wielu sztucznych elastycznych materiałach. To świetny materiał dla wszystkich wymagających szybkiej aplikacji w niskich temperaturach.

 

c) Basic Film firmy STAHLS – to ekonomiczna folia termotransferowa mająca w palecie 8 kolorów, przeznaczona głównie do większych nakładów. Brak kleju na warstwie nośnej pozwala na szybkie i łatwe wybieranie folii.

 

d) Chromaflex firmy CHROMATEC – to nowy materiał przeznaczony do dokładnych aplikacji. W swojej palecie ma 26 kolorów, posiada mocny klej w podkładzie, który gwarantuje dokladne wybieranie niepotrzebnych elementów i pozycjonowanie nadruku na odzieży.

 

e) Chromaflex Silk firmy CHROMATEX – to specjalna folia flex o ciekawym efekcie sitodruku. Folia wygrzewana jest w bardzo wysokiej temperaturze, przenika w głąb struktury dzianiny, tworząc efekt podobny do nadruku farbą. Folia oddychająca, miękka o bardzo krótkim czasie wygrzewania. Paleta zawiera 8 kolorów.

 

f) Sports Film Fluo firmy STAHLS – to materiał w 5 dostępnych kolorach fluorescencyjnych o bardzo żywej barwie w naturalnym świetle, a po podświetleniu światłem UV zyskują uderzający, fluorescencyjny efekt.

 

g) Reflective Cad-Cut firmy STAHLS – to uniwersalny, certyfikowany flex odblaskowy do stosowania przy znakowaniu odzieży mundurowej i roboczej. Folia flex odblaskowa, srebrna do ogólnych zastosowań. Specjalną cechą Reflective jest dosyć duża elastyczność materiału.

 

h) Glitter firmy STAHLS – to folia z bezkonkurencyjną na rynku jakością brokatu, zdecydowanie wyczuwalna pod palcem. Folia nie tracąca swoich właściwości przez bardzo długi czas. Glitter zbudowany jest na bazie folii PCV i jego całkowita grubość to min. 380 mikronów. Dostępny w stale powiększającej się palecie, na chwilę obecną w 12 kolorach.

 

i) Flock i Flock fluo firmy STAHLS – to bardzo wysokiej jakości, gruby, elegancki materiał termotransferowy o wyglądzie zamszu. Doskonały materiał do wyrafinowanego ozdabiania odzieży, charakteryzujący się żywymi kolorami. Doskonale nadaje się do nakładania dwukolorowych aplikacji, a do tego łatwy w wycinaniu i „obieraniu”. Materiał wykonany jest całkowicie z poliuretanu o grubości 380 mikronów. Obecna paleta to 22 kolory.

 

j) Sports Film Cad-Color firmy STAHLS – to folia do zadruku cyfrowego do większości zastosowań – delikatnie matowy efekt wydruku, trwałość, łatwość aplikacji i atrakcyjna cena sprawiają, że to podstawowy wybór do większości prac z wydrukami. Folia wygrywa z konkurencją szybkością wysychania. Cięcie możliwe jest tuż po zadruku, aplikacja nawet po kilkudziesięciu minutach.

 

2. Znakowanie sublimacyjne – odbywa się na specjalnej odzieży z bardzo dużą zawartością poliestru. Bardzo szybkie realizacje są możliwe dzięki małemu nakładowi maszyn oraz pracy operatora. Wydruk na specjalnym papierze transferowym najwyższej klasy atramentami sublimacyjnymi, który później jest wgrzewany w materiał. Ograniczeniem jest format A3. Możliwość zastosowania w znakowaniu sublimacja cekinów.

 

3. Znakowanie sitodrukiem – to metoda stosowana od wielu lat. Opłacalna przy realizacjach od 500 sztuk.

 

4. Znakowania haftem komputerowym – prace wyceniane są bardzo indywidualnie, brak ograniczenia ilości oraz kolorów.

 

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE

1XYZ.pl Sp. z o.o.

tel.: +48 881 305 888
tel.: +48 22 299 16 11
biuro@1xyz.pl

Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 15.00

Sklep internetowy 24h:
www.sklep.1xyz.pl

Copyright © 2016 1XYZ.pl Sp. z o.o., dekoracje ścienne, wydruki wielkoformatowe, naklejki reklamowe, pieczątki, xero. All Rights Reserved. Zdjęcia jak i opisy oraz dołączone do nich komentarze są autorstwa "1XYZ.pl Sp. z o.o.".

Zgodnie z Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w części lub całości bez zgody "1XYZ.pl Sp. z o.o." jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe i marki handlowe zamieszczone na łamach strony internetowej www.1xyz.pl są zastrzeżone przez ich producentów i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany obowiązujących cen. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin.