Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.

    


Oferujemy Państwu usługę opracowania graficznego dla każdej zamówionej u nas pozycji.

Wycena opracowania graficznego niestandardowego przesyłana jest indywidualnie zależności od przesłania konkretnych składowych:

– słowny opis projektu / wizualizacja (szkic) / oczekiwania
– ilość materiałów graficznych do wykorzystania w opracowaniu
– kompletne materiały tekstowe do zamieszczenia w opracowaniu
– informację na temat oczekiwanego czasu realizacji opracowania graficznego.

 

Zawierając dane informacje prosimy o przesłanie zapytania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu przygotowania konkretnej wyceny dla Państwa zamówienia.

 

Po wysłaniu wstępnych koncepcji opracowania przydzielamy też 3 tury nanoszonych zmian, które pragnie zasugerować Klient. W danej turze powinny zostać zawarte wszystkie informacje odnośnie zmian w projekcie – po skompletowaniu wytycznych zmian należy umieścić je w jednym mailu zachowując ciągłość korespondencji z używanego wcześniej adresu mailowego. Tura kończy się odpowiedzią ze strony grafika wraz z naniesionymi zmianami oraz uwagami ze strony grafika.

 

W zależności od sytuacji, jaka rozwinie się przy projektowaniu, liczba darmowych tur (decyzją grafika) może ulec powiększeniu. W tym wypadku uwzględniane są drobne, pojedyncze zmiany w projekcie.
Wszystkie przyjęte telefonicznie uwagi dla studia graficznego (odnośnie projektu) prosimy przesyłać także drogą mailową – o tym zostają Państwo również poinformowani podczas rozmowy telefonicznej z Grafikiem.
Zatwierdzona wersja opracowania graficznego trafia do realizacji – jeżeli rodzaj medium lub wykonania nie został jeszcze ustalony, zostaną Państwo poinformowani o możliwych sposobach oraz odpowiadającym im cenach.

 

Podstawowy cennik usług graficznych


Przygotowanie pliku do produkcji - opłata stała naliczana do każdego zamówienia - 10 zł brutto

 

Opracowanie graficzne podstawowe – 50 zł brutto

(cena zawiera przygotowania opracowania graficznego w oparciu o przekazane materiały przez klienta, nie zawiera szparowania i wycinania fotografii jak również dobierania ich z internetu, w cenie są 3 bezpłatne poprawki wynikające ze zmian naniesionych przez klienta, każda kolejna zmiana jest płatna 30 zł brutto)

 

Opracowanie graficzne zaawansowane150 zł brutto

(cena zawiera przygotowania opracowania graficznego w oparciu o przekazane materiały przez klienta, zawiera szparowanie i wycinania fotografii jak również dobieranie ich z internetu, w cenie są 3 bezpłatne poprawki wynikające ze zmian naniesionych przez klienta, każda kolejna zmiana jest płatna 50 zł brutto, koszt wybranego zdjęcia w serwisie fotolia ponosi klient po jego zatwierdzeniu)

 

Opracowanie graficzne katalogu/folderu/instrukcji itp (prac wielostronicowych) – 80 zł brutto / stronę

(cena zawiera przygotowania opracowania graficznego w oparciu o przekazane materiały przez klienta, zawiera szparowanie i wycinania fotografii jak również dobieranie ich z internetu, w cenie są 3 bezpłatne poprawki wynikające ze zmian naniesionych przez klienta, każda kolejna zmiana jest płatna 30 zł brutto / stronę, koszt wybranego zdjęcia w serwisie fotolia ponosi klient po jego zatwierdzeniu)

 

Praca z grafikiem w siedzibie firmy – 250 zł brutto / 1 godzinę

 

Inne prace – wycena indywidualna na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czas realizacji opracowania graficznego:

– opracowanie graficzne podstawowe – 1-2 dni robocze

– opracowanie graficzne zaawansowane – 2-3 dni robocze

– opracowanie graficzne wielostronicowe – 5-7 dni roboczych

Przystąpienie do wykonania opracowania graficznego odbywa się po przekazaniu przez klienta 100% materiałów, które mają być wykorzystane.

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE

1XYZ.pl Sp. z o.o.

tel.: +48 881 305 888
tel.: +48 22 299 16 11
biuro@1xyz.pl

Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 15.00

Sklep internetowy 24h:
www.sklep.1xyz.pl

Copyright © 2016 1XYZ.pl Sp. z o.o., dekoracje ścienne, wydruki wielkoformatowe, naklejki reklamowe, pieczątki, xero. All Rights Reserved. Zdjęcia jak i opisy oraz dołączone do nich komentarze są autorstwa "1XYZ.pl Sp. z o.o.".

Zgodnie z Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w części lub całości bez zgody "1XYZ.pl Sp. z o.o." jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe i marki handlowe zamieszczone na łamach strony internetowej www.1xyz.pl są zastrzeżone przez ich producentów i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany obowiązujących cen. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin.