Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.

[pb_row ][pb_column span="span6"][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span6"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" css_suffix="ikonys" ]

    

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]

Są to pionowe, bardzo wysokie, wolno stojące budowle, których cechą charakterystyczną jest smukłość i dobra widoczność grafiki reklamowej. Najlepiej sprawdzają się na dużych przestrzeniach, zapewniając dobrą widoczność elementów grafiki i tekstu.
Pylon reklamowy, jak i zresztą totem to pionowa, wolno stojąca nośniki reklam budowla, której cechą charakterystyczną jest smukłość i dobra widoczność grafiki reklamowej.

 

Pylonem nazywamy element wolno stojący , którego zadaniem ma być przedstawienie informacji reklamowej, czyli komunikacja wizualna, zachęcająca klienta na przykład do skorzystania z danej możliwości lub promocji.Musi być widoczny i charakterystyczny. Pylon najlepiej sprawdza się tam, gdzie mamy do dyspozycji dużą przestrzeń.

 

Pylony występują w różnych kształtach, kolorach i oczywiście wielkości. Do wykonania tego typu nośnika reklamy wykorzystuje się konstrukcje stalową z profilów zabezpieczonych preparatem antykorozyjnym, w obudowie z blachy , z płyty PCV, albo płyty pleksi . Pylony mogą być podświetlone lub zwykłe. Najczęściej wykorzystuje się podświetlenie jarzeniowe, które może być wewnętrzne lub zewnętrzne.
Totem jest to element wolno stojący, najczęściej w postaci słupa reklamowego, zazwyczaj odznaczającego się dużą wysokością. W górnej jego części umieszcza się zwykle logo firmy. Totemy najczęściej obserwujemy na przykład na stacjach paliw, lub obok salonów samochodowych. Totemy reklamowe mogą być podświetlone, ponieważ świecące są w nocy lub w zimowe, szare dni świetnie i z dużej odległości widoczne dla podróżujących.

 

Występują one w różnych wersjach pod względem zaawansowania. Wyróżniamy na przykład takie totemy, gdzie mechanicznie można zmieniać tabliczki cenowe i takie, w których dzieje się to za sprawą elektronicznego wyświetlacza.
Zarówno totemy jak i pylony spełniają się świetnie w roli tak zwanych witaczy. Pylony reklamowe, jak również totemy stanowią bardzo efektowną konstrukcję, zarówno jako reklama podświetlona, jak i nie, zwracając uwagę i świetnie spełniając swoją rolę, jako nośniki informacji reklamowej.

 

[pb_row background="none" border_width_value_="0" border_style="solid" border_color="#000" width_unit="%" div_padding_top="0" div_padding_right="0" div_padding_bottom="0" div_padding_left="0" ][pb_column span="span12"][pb_module el_title="Module 1" module_name="101-BT Content Slider" module_alignment="center" module_show_title="no" appearing_animation="fade_in" appearing_animation_speed="medium" ][/pb_module][/pb_column][/pb_row]

[pb_row background="none" border_width_value_="0" border_style="solid" border_color="#000" width_unit="%" div_padding_top="10" div_padding_right="0" div_padding_bottom="0" div_padding_left="0" ][pb_column span="span6"][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="slide_from_left" appearing_animation_speed="medium" ]

1XYZ.pl Sp. z o.o.

tel.: +48 881 305 888
tel.: +48 22 299 16 11
biuro@1xyz.pl

Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 15.00

Sklep internetowy 24h:
www.sklep.1xyz.pl

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span6"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="slide_from_right" appearing_animation_speed="medium" ]

Copyright © 2016 1XYZ.pl Sp. z o.o., dekoracje ścienne, wydruki wielkoformatowe, naklejki reklamowe, pieczątki, xero. All Rights Reserved. Zdjęcia jak i opisy oraz dołączone do nich komentarze są autorstwa "1XYZ.pl Sp. z o.o.".

Zgodnie z Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w części lub całości bez zgody "1XYZ.pl Sp. z o.o." jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe i marki handlowe zamieszczone na łamach strony internetowej www.1xyz.pl są zastrzeżone przez ich producentów i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany obowiązujących cen. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]

[pb_row background="none" border_width_value_="0" border_style="solid" border_color="#000" width_unit="%" div_padding_top="0" div_padding_right="0" div_padding_bottom="0" div_padding_left="0" ][pb_column span="span6"][pb_module el_title="Module 1" module_name="105-MENU STOPKA" div_margin_top="10" module_alignment="left" module_show_title="no" appearing_animation="slide_from_left" appearing_animation_speed="medium" ][/pb_module][/pb_column][pb_column span="span6"][pb_text el_title="Text 1" div_margin_top="0" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="slide_from_right" appearing_animation_speed="medium" ]

Kreacja: DM Studio

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]