Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.

    

Litery ze styroduru surowe

Jest to najtańsza i najprostsza forma reklamy liter przestrzennych.

Wycinamy litery, cyfry i kształty w styrodurze renomowanych producentów charakteryzujących się wysoką twardością. Maszyny wyposażone są w różne grubości drutów wycinających dzięki czemu małe i duże kształty są wycinane z dużą precyzją.


Litery z plexi

Oferujemy litery z kolorowej plexi. Jest to materiał wysokiej jakości, który cechuje się gładkością, połyskiem, odpornością na warunki atmosferyczne. Materiał jest dodatkowo foliowany dzięki czemu unikniemy jego zarysowania.

 

Litery z dibondu

Oferujemy litery z dibondu . Wysokiej jakości materiał pozwala nadać wykonywanym reklamom stonowanej elegancji i szyku.
Litery blokowe – świecące przodem Zajmujemy się także wykonywaniem klasycznych liter blokowych, w której przód wykonany z kolorowej plexi jest podświetlony.

Boki najczęściej stanowi kolorowe PCW. Oświetlenie to moduły LED. Aby uzyskać odpowiednie nasycenie kolorów stosujemy nie tylko barwy białe, ale również żółty, czerwony, niebieski. Wykonujemy także zlecenia o nietypowej specyfikacji.

 


Litery podświetlane od tyłu (ECHO)

Oferujemy litery z podświetleniem od tyłu. Dzięki takiemu zastosowaniu światło odbija się od ściany, co w nocy daje bardzo ciekawe efekty wizualne. Litery są montowane na dystansach, dzięki czemu światło w równomierny sposób jest rozproszone.

 

Materiał jest w całości odporny na warunki atmosferyczne. Do wyboru z naszego wzornika są różne kolory liter.

 

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE

1XYZ.pl Sp. z o.o.

tel.: +48 881 305 888
tel.: +48 22 299 16 11
biuro@1xyz.pl

Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 15.00

Sklep internetowy 24h:
www.sklep.1xyz.pl

Copyright © 2016 1XYZ.pl Sp. z o.o., dekoracje ścienne, wydruki wielkoformatowe, naklejki reklamowe, pieczątki, xero. All Rights Reserved. Zdjęcia jak i opisy oraz dołączone do nich komentarze są autorstwa "1XYZ.pl Sp. z o.o.".

Zgodnie z Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w części lub całości bez zgody "1XYZ.pl Sp. z o.o." jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe i marki handlowe zamieszczone na łamach strony internetowej www.1xyz.pl są zastrzeżone przez ich producentów i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany obowiązujących cen. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin.