Mleko modyfikowane Bebiko 3

Bebiko 3 dla dzieci jest produktem dla dziecka specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Zawiera w sobie wapn i witaminę D jako niezbędne składniki dla zdrowego rozwoju dziecka i jego układu kostnego. Jod oraz żelazo wpływa poprawnie na funkcje poznawcze dziecka. Z kolei kwas alfa linolenowy jest niezmiernie ważny dla prawidłowego rozwoju układu nerwowego. Mleko Bebiko 3 zawiera także mieszaninę oligosacharydów, które są nietrawione w przewodzie pokarmowym, a są ważnym błonnikiem. Mleko modyfikowane jest również ważny ze względu na bogactwo białka niezbędnego do rozwoju mięśni dziecka. Bebiko 3 polecane jest matką chcących urozmaicić dietę dziecka o inne nowe produkty. Mleko modyfikowane z powodzeniem może być dodawane do kaszki owocowej. 

Czym jest mleko modyfikowane Bebiko 3?

Bebiko 3 jest mlekiem modyfikowanym powstałym na bazie mleka krowiego, który następnie zostaje poddany specjalistycznemu procesowi obróbki, tak aby składem i właściwościami przypominało mleko matki. Tego typu mleko podawane jest dzieciom powyżej 1 roku życia, które z różnych względów nie mogą pić mleka matki. Najkorzystniej dla naszego dziecka jest to, by było karmione piersią. Niestety zdrowie matki jak choroba, branie leków mogą ją wykluczyć z karmienia piersią. Dlatego zostało opracowane mleko Bebiko 3, które w całości zostało przygotowane z myślą o dzieciach. Bebiko 3 polecane są przez wszystkie matki, które podają mleko swoim dzieciom. 

Jakie są wskazania do zastosowania mleka modyfikowanego?

Wskazania, które informują o tym, by karmić dziecko mlekiem, modyfikowanym dotyczą zazwyczaj konkretnych problemów ze zdrowie, czy to matki, czy dziecka. Do głównych czynników wskazujących na karmienie mlekiem modyfikowanym to nietolerancja dziecka na naturalne mleko matki. Kolejną z przyczyn może być zaburzenie dziecka, które związane jest z jego samodzielnym ssaniem.