Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.

    

Drewniane segregatory, wykonane ze sklejki brzozowej – surowej, malowanej lub lakierowanej – wraz z grawerowaniem dowolnej treści na okładce.

Drewniane segregatory to eleganckie, a zarazem jeszcze rzadko spotykane narzędzie marketingowe firmy. Może pełnić rolę katalogu z ofertą przedsiębiorstwa, teczki konferencyjnej lub okładki na materiały szkoleniowe. W drewniany segregator można również „opakować” wszelkie materiały wykorzystywane przez przedstawicieli handlowych – materiały informacyjne, karty produktowe lub wzorniki.

Na okładkach naszych drewnianych segregatorów grawerujemy dowolne treści lub grafiki – najczęściej są to logotypy klientów. Co więcej, technika grawerowania laserowego pozwala na personalizację dowolnego nakładu – przykładowo, na każdym egzemplarzu możemy umieścić imię i nazwisko innego pracownika firmy. Możliwość personalizacji można wykorzystać też do stworzenia katalogów NoName dla pośredników i dystrybutorów z ich logotypami na okładce.

Podstawowa oferta segregatorów z drewna obejmuje kilkanaście najpopularniejszych formatów i rozmiarów mechanizmów ringowych, jednak jesteśmy w stanie dostosować się do specyficznych wymogów klienta. Każdy segregator możemy uzupełnić o akcesoria dodatkowe: dociski; kieszeń na etykietę, płytę lub wizytówki; uchwyt na długopis; przekładki itp.

Drewniane segregatory produkujemy ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm, którą następnie poddajemy obróbce. W wersji podstawowej jest to szlifowanie krawędzi i powierzchni drobnoziarnistym papierem ściernym oraz fazowanie krawędzi, dzięki czemu sklejka jest gładka i bez drzazg.

Bardziej ekskluzywną wersją są segregatory lakierowane. Po oszlifowaniu pokrywamy je dwiema warstwami wysokiej jakości bezbarwnego lakieru. Dzięki temu segregator jest trwalszy i łatwo się go czyści po zabrudzeniu – wystarczy tylko delikatnie przetrzeć wilgotną szmatką. W ofercie posiadamy również segregatory malowane – do wyboru mamy kilkanaście różnych kolorów bejc, podkreślających naturalny rysunek słojów drewna. Zabejcowaną w ten sposób sklejkę również pokrywamy bezbarwnym lakierem.

Ostatnim istotnym elementem naszych segregatorów ze sklejki jest zawias, który wykonujemy z odpornej na uszkodzenia i zabrudzenia okleiny introligatorskiej. Grzbiety standardowo wykonujemy w kolorze czarnym, jednak przy większych nakładach możemy dobrać kolor lepiej pasujący do identyfikacji wizualnej klienta.

 

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE

1XYZ.pl Sp. z o.o.

tel.: +48 881 305 888
tel.: +48 22 299 16 11
biuro@1xyz.pl

Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 15.00

Sklep internetowy 24h:
www.sklep.1xyz.pl

Copyright © 2016 1XYZ.pl Sp. z o.o., dekoracje ścienne, wydruki wielkoformatowe, naklejki reklamowe, pieczątki, xero. All Rights Reserved. Zdjęcia jak i opisy oraz dołączone do nich komentarze są autorstwa "1XYZ.pl Sp. z o.o.".

Zgodnie z Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w części lub całości bez zgody "1XYZ.pl Sp. z o.o." jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe i marki handlowe zamieszczone na łamach strony internetowej www.1xyz.pl są zastrzeżone przez ich producentów i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany obowiązujących cen. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin.